Jdi na obsah Jdi na menu

Pohárová soutěž ve Slavětíně

V sobotu 5.7. se konala každoroční soutěž „O pohár starosty obce“ ve Slavětíně. Soutěžilo se v požárním útoku a 100 m překážek. Cestu na místní hřiště si našlo 10 družstev mužů a 7 družstev žen. Začínalo se „stovkami“. Ve velmi silné konkurenci ostatních závodníků se neztratili i naši zástupci. V kategorii mužů vyhrál Jirka Kocina a v ženské kategorii obsadila Markéta Sucháňová místo 3.

Potom přišli na řadu útoky. Družstvo mužů svůj útok, i se značně „poslepovanou“ sestavou, zvládlo skvěle a dostalo se na 1. místo průběžného pořadí. Z toho je potom sice sesadil Jimlín, ale díky úspěchu ze „stovek“ už nemohli ohrozit naše celkové vítězství.

Potom už šly na řadu ženy. Naše děvčata se nenechala zahanbit a i jejich útok je dostal na průběžnou vedoucí příčku. Nikdo jiný už nepředvedl lepší útok a tak jsme mohli slavit vítězství v obou kategoriích.

Děti měly svou soutěž v neděli. Zúčastnily se jí jen 4 družstva, která měřila své síly ve štafetě dvojic a požárním útoku. Obě discipliny zvládly bez větších zádrhelů, a ve velmi vyrovnané soutěži skončily na 3. místě.

Pořadí : muži – 1. Touchovice