Jdi na obsah Jdi na menu
 


Touchovická pouť 2022

article preview

 

Další díl tradiční svatovavřinecké pouti v Touchovicích byl napsán o víkendu 6.a 7.srpna 2022. 

Začínáme sobotní večerní zábavou. Letos přijala pozvání chomutovská skupina Úlet a bavila  návštěvníky a posluchače do brzkých ranních hodin.

Na nedělní odpoledne je připraven pestrý kaleidoskop vystoupení různých žánrů. Jako první vystupují tanečníci Jakub Vurbs a Zuzana Hořavová v latinskoamerickém rytmu. Dále přichází chvilka zklidnění a souznění koně s člověkem, letos na indiánské téma a oceněné uznalým potleskem. Na touchovickou pouť dorazily nové technologie a s nimi nastupující hvězdy. Jedna z nich, Adéla Zouharová, která má statisíce shlédnutí na kanálu Youtube  a TikTok, přesvědčila v živém vystoupení o svých kvalitách. Dalším tahákem pro publikum všech věkových kategorií bylo vystoupení zpěvačky a herečky Petry Černocké za doprovodu kytaristy Jiřího Pracného. Publikum se dočkalo všech známých hitů a ocenilo vystoupení bouřlivým aplausem. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na skupinu EXIT, jejíž vystoupení rámovalo celé odpoledne .

Děkujeme všem návštěvníkům pouti za hojnou účast a pokud se Vám u nás líbilo, za rok na shledanou. 

Díky patří všem učinkujícím, organizátorům, moderátorovi p.Červenclovi, zvukaři Tonymu, provozovatelům občerstvení a lunaparků a též všem sousedům a obyvatelům Touchovic za schovívavost a sv.Petru za krásné počasí.

                                                                                                                                 (hp)

Fota ZDE

 
 


Poslední fotografie


Počasí
Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31