Jdi na obsah Jdi na menu
 


Touchenfest - díl sedmý

article preview

Rocková přehlídka Touchenfest zapsala již sedmé pokračování a opět přinesla spoustu kvalitní hudby napříč rockovými žánry.Symfonický metal Sandonorica, hardrockově zemitá Beruška i klasický heavy metalový Krleš. Letos poprvé jsme přivítali i zahraničního hosta, kterým byl Phil Schoenfelt se skupinou Southern Cross.Gotická Carpatia Castle přivezla působivou pódiovou show a početní fanoušci zaplnili kotel u podia.Na závěr dva odlišné punkové nářezyv podání kapel Dukla Vozovna a nestárnoucích klasiků české rockové scény Už jsme doma. 

Krásné počasí, útulný areál, domácí atmosféra a kvalitní výběr interpretů přilákalo opět více příznivců. Na závěr přijměte omluvu pořadatelů za počáteční problémy s občerstvením, které Vám doufáme nezkazily zážitek z příjemné akce. Takže za rok opět nashledanou.

Díky všem sponzorům, obci Hřivice, KARTONTO za zvuk a světla, všem dobrovolníkům za přípravu a úklid areálu, řediteli festivalu Honzovi Stejskalovi, návštěvníkům festivalu za účast a všem sousedům za toleranci.

 

                                                                                                                         (hp)

Fota 1

Fota 2

 
 


Poslední fotografie


Počasí
Archiv

Kalendář
<< únor >>
<< 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28