Jdi na obsah Jdi na menu
 


Touchenfest Vol.6

article preview

Další díl touchovického hudebního festivalu je za námi. Jaké bylo jeho šesté pokračování? Hudební  přehlídka se opět posunula z původního čistě metalové ZÁLEŽITOSTI opět blíže k multižánrovému setkání.

Začátek festivalu, zkrápěného slabým deštěm, obstarala poděbradská skupina Rimortis.  Melodický metal, výborné technické provedení. Kapele by slušel pozdější čas, ale další povinnosti skupiny udělaly z Rimortis kvalitní otvírák Touchenfestu.

Ty krávo, na festu podruhé. Pobavili pivním nekomplikovaným rockem a texty. Lounskou metalovou scénu zastupovala skupina Deaken  se svým pojetím progmetalu.

Jiří Schmitzer je pro mnohé jen známý filmový herec. Na festivalu ukázal svojí hudební tvář, pobavil s kytarou již četné publikum a byl dalším vrcholem naší hudební přehlídky.

Poté vtrhli na podium punkoví Zputnik s energickou zpěvačkou "nasypali" do posluchačů první čistou punkovou nálož.

Pražští  Not perfect  jezdí  na náš festival pravidelně a stále si udržují vysoký hudební standard.

A závěrečné vystoupení? Po loňském vystoupení Plexis jsme přivítali skupinu SPS, další punkovou legendu. Že to byla dobrá volba, dosvědčuje několik přídavků a spousta posluchačů, kteří vytrvali až do konce.

Na závěr velký dík všem posluchačům, kteří dorazili i přes chladné počasí a začátek zkrápěný deštěm. Díky kapelám za nasazení a hudební výkony.

Poděkování všem sponzorům,obci Hřivice, řediteli Touchenfestu Honzovi, mistru zvuku Tonymu, chlapcům z občerstvení, členům TJ a SDH Touchovice a hlavně -

VŠEM SOUSEDŮM A OBYVATELŮM TOUCHOVIC ZA TOLERANCI A POCHOPENÍ – DĚKUJEME!

                                                                     (hp)

Foto ZDE

 

Náhledy fotografií ze složky Touchenfest Vol.6 - 25.8.2018

 


Poslední fotografie


Počasí
Archiv

Kalendář
<< září >>
<< 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30